Szlachetna Paczka 2018

Zebrane przez nas w grudniu prezenty SZLACHETNEJ PACZKI dotarły przed Świętami do Pani Barbary. Poniżej treść otrzymanego potwierdzenia i podziękowania.


Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-1276-595165), chciał przekazać kilka słów od siebie.

W Centrum Kształcenia Ustawicznego rozpoczęły się wielkie przygotowania do wyjątkowego międzypokoleniowego konkursu ortograficznego TRZY POKOLENIA. Dyktando o tytuł Bytomskiego Mistrza Ortografii 2019 odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury 11 kwietnia br. Znamy już patronów medialnych konkursu TRZY POKOLENIA, którymi są: TVP 3 Katowice, SFERA TV, Radio Piekary i „Życie Bytomskie”. Patronom medialnym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie tym kulturalnym i edukacyjnym wydarzeniem. Z każdą kolejną edycją rośnie popularność konkursu TRZY POKOLENIA. Zapraszamy do przygody z ortografią pasjonatów poprawności językowej i tych, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Więcej informacji już wkrótce na stronie organizatora konkursu TRZY POKOLENIA www.cku.bytom.pl w zakładce „Konkursy”.

 

sponsorzy