Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!
Od 1 września dialamy jako Bytomski Ośrodek Edukcji
Programy unijne Aktualności Wydział stacjonarny Wydział zaoczny Egzaminy zawodowe kursy Kontakt

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Zakup książek do biblioteki sfinansowany ze środków Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" w ramach projektu - stanowiącego realizację pomocy Stowarzyszenia w Akcji "1% dla mojej szkoły" w kwocie 2358,12 zł.

W tym roku Bytom obchodzi 760-lecie nadania praw miejskich. Kiedyś Bytom był postrzegany jako miasto węgla i stali, teraz tworzy się nowy wizerunek miasta. Jaki on będzie okaże się  w najbliższych kilku latach. Ale opisując Bytom należy pamiętać o tym, że w obrębie miasta znajduje się kilka obszarów charakteryzujących się dużym bogactwem przyrodniczym. Niewątpliwie należą do nich: położony w północnej części Bytomia rezerwat leśny Segiet, wyrobiska dolomitu Blachówka, Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Miechowicka Ostoja Leśna i Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Żabie Doły.
Mając to na uwadze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu (CKU) i Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłaszają Konkurs Fotograficzny p.t. „Bytomska przyroda w  obiektywie”.
Uczestnikami konkursu mogą być osoby dorosłe i młodzież szkolna amatorsko zajmujący się fotografowaniem. Prace na konkurs mogą przesłać:

  • uczniowie bytomskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych,
  • słuchacze Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

ZOBACZ:

  1. Regulamin konkursu
  2. Zgłoszenie udziału

Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku Zespół Doradców Zawodowych Bramka sms Zobacz nasze promocyjne filmy Program Grundtvig w programie Trzy Pokolenia - Konkurs Ortograficzny Bytomska Przyroda w Obiektywie Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej