Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!
Od 1 września dialamy jako Bytomski Ośrodek Edukcji
Programy unijne Aktualności Wydział stacjonarny Wydział zaoczny Egzaminy zawodowe kursy Kontakt

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Zakup książek do biblioteki sfinansowany ze środków Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" w ramach projektu - stanowiącego realizację pomocy Stowarzyszenia w Akcji "1% dla mojej szkoły" w kwocie 2358,12 zł.

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Ekspresja i harmonia – dwa różne oblicza Bytomia”. Celem konkursu jest pokazanie życia miasta. Dynamiki albo harmonii jego życia. Uchwycenie na zdjęciu tego, co teraz i tutaj się dzieje.  Propagowanie wiedzy o Bytomiu i budowanie jego pozytywnego wizerunku. Rozbudzenie wśród jego mieszkańców zainteresowania miastem, oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej bytomian.

Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane jest przede wszystkim do uczniów bytomskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, studentów bytomskich uczelni oraz słuchaczy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ale także do mieszkańców Bytomia.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie i przesłanie fotografii zgodnych z tematem konkursu. Zgłoszenia i prace na konkurs przysyłać będzie można do połowy września 2015 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie wernisażu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac w galerii Biura Promocji Bytomia przy Rynku 7.


Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent Bytomia Damian Bartyla i Towarzystwo Miłośników Bytomia.


Zobacz → REGULAMIN KONKURSU

Pobierz → KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU (doc)
Pabierz → KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU (pdf)

Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku Zespół Doradców Zawodowych Bramka sms Program Grundtvig w programie Trzy Pokolenia - Konkurs Ortograficzny Bytomska Przyroda w Obiektywie Kontakt Biuletyn Informacji Publicznej